KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14776097
nr 1477 6097
Lars A Persson
(f. 1958), Sverige
Komposition. Signerad. Akvarell. Bladets mått: 38x14 cm, yttermått inklusive ram: 48x24
Lars A Persson, svensk konstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:22:09
21/6 19:28:31
100 kr
4/7 18:01:27